Aşıklar yakalandı

Hadise ile Mehmet Dinçerler el ele!.

Şarkıcı Hadise, bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Mehmet Dinçerler ile Bodrum’un ardından Meksika’da tatil yaptıktan sonra soluğu İstanbul’da aldı. İkili, önceki gün ilk kez el ele objektiflere yansıdı

Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan şarkıcı Hadise, aradığı mutluluğu Mehmet Dinçerler’de buldu.

Hadise

Geçen ay Bodrum’da görüntülenerek birliktelikleri ortaya çıkan çift, daha sonra yurt dışına Meksika’nın gözde tatil beldesi Tulum’a gitmişti.

Hayranları tarafından yakalanan Hadise ve Mehmet Dinçerler’in bir restoranda yemek yerken çekilen fotoğrafı, sosyal medyada paylaşılmıştı.

AŞIKLE EL ELE!

İstanbul’a dönen çift, geçtiğimiz akşam ilk kez görüntülendi. Gazete Magazin’in haberine göre; Hadise ve Mehmet Dinçerler, İstinye’deki bir mekandan el ele çıkarken objektiflere yansıdı.

“YANIMDAKİ ÖZ KARDEŞİM”

Daha önce ünlü oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşayan Dinçerler, hakkında çıkan haberlerin ardından Nişantaşı’nda objektiflere takılmıştı.

Mehmet Dinçerler, “Arkadaşlar yanımdaki öz be öz kız kardeşimdir. Lütfen, yanlış bir şey yazılmasın. İşlerimiz için buluştuk.” ifadelerini kullanmıştı.

“SİZ İSTEDİĞİNİZ GİBİ YAZIN”

İş insanı, şarkıcı Hadise ile birliktelik yaşadığına yönelik iddialara ise sessiz kalmıştı. Mehmet Dinçerler, aşk haberleri hakkındaki sorular üzerine, “Konuşmak istemiyorum. Ben bir şey söyleyemem. Siz istediğiniz gibi yazın.” açıklamasında bulunup, ardından otomobiline binmişti.

İKİNCİ ŞANS MUTLULUK GETİRMEDİ

2020’nin sürpriz aşkı Hadise ile Kaan Yıldırım, 2021’e girmeden yollarını ayırmıştı.

“NOKTALADIM!”

Hadise, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu… Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın.” ifadelerini kullanmıştı.


BENZER YAZILAR

Hanımcılık

Aşkları doludizgin süren Ufuk Beydemir-İpek Filiz Yazıcı çifti, objektif karşısına…

Barıştılar

Demet Şener ile İbrahim Kutluay barıştı. Demet Şener, 2018 yılında…

Eser Yenenler hastanelik oldu

Eser Yenenler hastanelik oldu! Üzücü haberi Berfu Yenenler sosyal medyadan…

Yorumlar