Eser Yenenler hastanelik oldu

Eser Yenenler hastanelik oldu! Üzücü haberi Berfu Yenenler sosyal medyadan paylaştı

Bir süredir sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti sessizliğini bozdu. “Eser’de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik” diyen Berfu Yenenler, tedaviler sonrasında evlerine döndüklerini takipçilerine duyurdu.

Çeşme’ye tatile gittikten sonra sosyal medyadan paylaşım yapmayı bırakan Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti hayranları tarafından merak ediliyordu. Uzun süren sessizliği bozan Berfu Yenenler oldu. Sağlık sorunları nedeniyle sıkıntılı günler geçirdiklerini söyleyen ünlü isim, tedaviler sonrasında evlerine döndüklerini takipçilerine duyurdu.

“SIKINTILI GÜNLER GEÇİRDİK”

Berfu Yenenler haberi sosyal medya hesabından duyurdu:

“Bir süredir buralarda yoktum biliyorsunuz bu açıklamayı da size borçluyum. Eser’de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik, Çeşme’den döndük şu an İstanbul‘dayız. Bazı tetkikler ve tedaviler sonrası evimize dönebildik. Şimdilik her şey yolunda gözüküyor. Eski hayatımıza yavaş yavaş dönüyoruz. Merak edip soran herkese çok teşekkür ederiz, hadi bol bol mutluluk paylaşmaya devam edelim hep birlikte”


BENZER YAZILAR

Hanımcılık

Aşkları doludizgin süren Ufuk Beydemir-İpek Filiz Yazıcı çifti, objektif karşısına…

Aşıklar yakalandı

Hadise ile Mehmet Dinçerler el ele!. Şarkıcı Hadise, bir süredir…

Barıştılar

Demet Şener ile İbrahim Kutluay barıştı. Demet Şener, 2018 yılında…

Yorumlar