RadyoTR Hakkımızda

Saygı değer kullanıcı ve ziyaretçilerimiz için RadyoTR ailesi olarak Türk Radyo siteleri arasında bizde yerimizi aldığımızı belirtmek isteriz. Fm radyo frekanslarını bir tık ötenize taşıdık. Tüm yerli radyolar ve yabancı radyolar sitemizde sizlerin canlı dinle özelliğini kullanmanızı bekliyor. 

radyo TR

RadyoTR Günümüz teknolojilerinde online radyo dinlemek artık çok daha kolay geçmiş yıllarda radyo dinlemek için otomobiller de teyp ile yada evdeki radyo çalarlar ile dinlerdik. Günümüzde ise artık Mobil telefonlar ve web sitelerinde hangi radyoyu dinlemek isterseniz arama motorlarına mesela online radyo dinle veya radyo dinle yazarak dinleyebiliyorsunuz.

Hizmetlerimiz

RadyoTR.Net Sizler için kurulmuş bir internet sayfası olarak radyo dinle, canlı radyo dinle, internet radyoları olarak hizmet vermektedir.

Dilediğiniz yerde ister mobil telefonlarınızdan, isterseniz web sitemizden anlık olarak dilediğiniz radyoyu online radyo olarak, pop, arabesk, Türk sanat müziği, yabancı pop, hiphop, slow, radyo şeklinde modunuza uygun radyoyu dinleyebilir ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey https://radyotr.net adresine tıklamak ve sitemiz üzerinden canlı olarak radyo dinlemektir.

İnternet radyoları sitemizde ayrıca canlı müzik haricinde yeni albüm tanıtımları, Popüler şarkı ve video klip listeleri, Hit müziğin yeni sesleri, Radyo haberleri konserler ve konser biletleri, Sanatçı ve müzisyen biyografileri ile radyo show programları Sitemizde yer almaktadır.

Dilerseniz online radyo yayını yapan yayıncı arkadaşlar kendi steam radyo linklerini ekleyebilir ve radyo sitesini tanıtabilir. IRC sohbet sitesi sahipleri de radyoları nı yayınlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Radyo banner ve radyo footer link reklamları alımlarımız mevcuttur. Radyo sitenizin Global FM Radyo frekansları ile ayni platformda yayınlamasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz

Misyonumuz

Siz değerli ziyaretçilerimize ve üyelerimize kesintisiz radyo yayını hizmeti sunmak başta olmak üzere , ses kalitesi yüksek hd radyo yayınları sunmak adına gerekli çalışmalar yapmış bulunmaktayız. Sizlerin internet güvenliğini sağlamak adına ise https ( SSL İnternet Güvenlik Protokolüne ) uyumlu bir radyo sitesi kurmuş bulunmaktayız.

  • Full Hd Ses Kalitesi
  • Kesintisiz Radyo Yayını
  • Yerli Yabancı Radyo Frekansları
  • Hızlı ve Güvenilir Radyo Sitesi
  • Yeni Albümler ve Hit Şarkılar
  • Video Klipler , Radyo Showları
Sıkça Sorulan Sorular

Ana sayfamızda bulunan Radyo Ara Tam Liste menüsüne tıklayarak dilediğiniz radyo frekansına erişebilirsiniz.

RadyoTR Ailesi olarak tüm Türk Radyo sitelerinin hizmetlerini yayınlamasını amaçlamaktayız. Bizimle iletişime geçtiğinizde geri dönüş tarafınıza sağlanacaktır.

Değerli misafirlerimiz konser biletlerini biletix üzerinden alabilir yada konser bilgilerini paylaştığımız konuların altında ki bilet al seçeğini kullanarak direk biletix e bağlanabilirsiniz. 

Telif Hakkı

Radyo dinleme sitemizde bulunan tüm radyo yayınlarının sorumluluğu yapımcı medya şirketi, markalar veya yayıncı kuruluşlara aittir.

Sunucularımız da yayınların hiçbir şekilde kaydı tutulmamakta olup, yayınlara müdahale/düzenleme yapılmamaktadır. Sitemizi kullanan kişi ve kurumlar direkt olarak radyoların bize sağladıkları yayın sunucularıyla bağlantı kurmaktadır. Kurulan bu bağlantılar gecikmeli olarak verilmektedir.

Dolayısıyla internet sitemiz 5651 sayılı kanunda belirtildiği gibi yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. Radyoların resmi web siteleri dinleyenler ile paylaşılmaktadır.

Aynı zamanda radyotr.net sitemizde ücretli/şifreli ve yasal olmayan hiç bir radyo kanalı yer almamaktadır. Eğer ücretli ve yasal olmayan bir içerikle/radyoyla karşılaşırsanız, bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Yapılan tüm bu canlı yayınlarda dinletilen eserler ve şarkılar, radyo kuruluşları tarafından telif hakkı ödenerek yayınlanmaktadır. Eğer aksi bir durum olduğunu düşünüyorsanız, radyoların sayfalarında bulunan iletişim adreslerinden kendilerine ulaşabilir, gerekli işlemleri yapmalarını söyleyebilirsiniz. Bunun dışında sitemiz çeşitli telif hakkı dernekleri ile iletişim halindedir ve bundan ötürü sorumluluk kabul etmemektedir.

Site içerisinde yayınlanan canlı radyo frekansları ve videolar yayıncı kuruluş tarafından yayınlanmakta olur RadyoTR.Net sitemizin hiç bir yasal olmayan radyo ve video kanalı bulunmamaktadır.

Yer sağlayıcının yükümlülükleri

MADDE 5

(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

RadyoTR.Net sitesi içinde yayınlanan online radyo ve videolar için hiç bir zaman sorumluluk (telif hakkını) kabul etmemektedir.